עיצוב משרדי הייטק, משרד זה הרבה יותר מחדר, כסא שולחן וחדר ישיבות, משרד זו הסביבה בה נמצאים העובדים שלכם ואתם, הרבה מאוד שעות ביום. בסטודיו ספרקל נעשה הכל כדי שתעבירו את השעות האלה בכיף עד שיגיע הרגע בו תהיו חייבים ללכת הביתה.

תכנון המשרדים מתחיל אצלנו משלב החלוקה הנכונה והחכמה של השטח וממשיך בעיצוב המשרדים תוך שימוש בחומרים מקוריים, העזה וחוצפה בסוף העבודה תראו את ה SPARKLE-שמעורר התפעלות ומשאיר חותם.

בין אם מדובר בחברת הייטק גדולה שפועלת בתחום זמן רב, ובין אם זו חברה קטנה בראשית דרכה, העיצוב מצריך התייחסות לצרכיהם של עובדי החברה כדי לייצר להם סביבת עבודה נוחה ונעימה.

תכנון ועיצוב פנים למשרדי הייטק זו משימה שתמיד מכניסה אותנו להיי. השילוב הזה שבין הצורך לענות על ערכי המותג לבין הצורך לייצר עבור העובדים סביבת עבודה מהנה בה ירגישו בבית, מטעין אותנו באנרגיות מרגשות בכל פעם מחדש.

אנחנו אוהבים לקחת את האתגר שבעשייה  ולתרגם אותו לחומר וצורות על פני כל חללי המשרד. אלמנטים מהשפה המיתוגית והלוגו הופכים לפריטי עיצוב ורהיטים. מסרים מובילים מוצאים את עצמם על הקירות או התקרות והעובדים זוכים בסביבת עבודה שהיא כייפית ונוחה לעבודה, מעניינת ומלאת השראה.

העיצובים שלנו מכוונים לחבר את העובדים למשרד ולייצר תחושה של גאוות יחידה – מוטיבציה ורצון להיות חלק מההצלחה.

בעיצוב משרדי הייטק אנו "מנצלים" שפות עיצוביות שונות כדי ליצור מרחבים מיוחדים, אך גם פרקטים. אנו שמים דגש רב מאד על חדשנות, מודרניזציה ושימוש בכלים חזותיים המושכים את העין ובו זמנים לוקחים בחשבון את הצורך ביצירת סביבה שתאפשר לעובדים להתנהל בקלות רבה ולבצע את עבודתם. 

רוצה לקבל פרטים נוספים? מלא/י את הטופס ואחד מאיתנו יחזור אליך בהקדם

ליצירת קשר טלפוני 054-4540046 | 04-8573686

שירותי עיצוב משרדי הייטק משלבים, במסגרתם, פרמטרים שונים. הם בוחנים את המרחב ומארגנים אותו בהתאם לצרכיו של העובד, אך לוקחים בחשבון את הצורך ביצירת הרושם המתאיםכשמדובר בחברת הייטק, הפועלת לא מעט מול השוק המקומי וגם השוק הבינלאומי, ובמיוחד כזו שיש לה מתחרות רבות, יש צורך ביצירת מרחב מרשים, מרחב שמושך את העין ומעביר מסר של מקצועיות וחדשניותהדבר נכון גם במקרים בהם נוהגים לארח אורחים רבים או לקוחות פוטנציאליים ומעוניינים להדגיש בפניהם, ובמפגש קצר או חד פעמי אחד, את חוזקותיה ויתרונותיה של החברה.

סטודיו ספרקל מציע לכם צוות מקצועי ומיומן, שישמח לתכנן עבורכם את המשרד, תכנון בהתאמה מלאה לצורך ובשילוב של אלמנטים ויזואליים, היוצרים את הקונספט העיצובי המתאים.

 

מלאו את הטופס ונחזור אליך בהקדם

יצירת קשר

שעות פעילות

SUN - TUE 09:00 - 18:00 | FRA 09:00 - 12:00

Company

get started

גלילה לראש העמוד

תודה על הרשמתך, ניצור קשר בקרוב

להזמנת סדנא או סתם ליצירת קשר